PLÁŽOVÝ FOTBÁLEK

Na našem novém beach kurtu si kromě plážového volejbalu můžete zahrát i plážový fotbálek. 

Plážový fotbal (anglicky Beach soccer) se hraje bosky na pískovém hřišti obdélníkového tvaru. Hra je rozdělena na 3 třetiny (3x12minut). Zápas nemůže skončit remízou, v případě nerozhodnutého výsledku se nastavují další 3 minuty a uplatňuje se pravidlo zlatého gólu. Poté přichází na řadu penaltový rozstřel s pravidlem "rychlé smrti".

Náš beach fotbal nebo spíš fotbálek se hraje na kurtu menším, než je oficiální rozměr. Má čistou hrací plochu (bez autů) cca 10 x 22 m. Proto i počet hráčů je nižší - v našem případě max 3+1. Náš fotbálek si ale velmi dobře zahrajete i v počtu 2+1, případně 1+1 - v tomto případě se ale opravdu pořádně zadýcháte a zapotíte :-).

V každém případě je hra beach fotbálku na našem hřišti ohromnou zábavou s řadou napínavých situací, zvratů, obětavých pádů do písku apod. 

 
 
INFORMACE

CENÍK:

Ubytovaní návštěvníci kempu:

100 Kč/hodina/kurt

Ostatní:
200 Kč/hodina/kurt

V ceně je zapůjčení míče 


OTEVÍRACÍ DOBA:

V případě příznivého počasí
8-20 hodin


REZERVACE:

Hřiště si můžete zamluvit v prodejně Juice baru a potravin přímo u vchodu do kurtu nebo 

na tel. čísle: 
734 842 939

  
 
 GALERIE
 

 

 

          DŮLEŽITÁ UPOZORNĚNÍ A TIPY
  • Přestože jsme při koncepci hřiště na beach fotbálek dbali na bezpečnost (tyče na volejbalovou síť u postranní čáry jsou obalené molitanem, hliníkové branky (určené původně pro házenou) mají bezpečnostní certifikaci atd. Je v případě hry plážového fotbálku potřeba velké opatrnosti, především při soubojích v blízkosti hranic hřiště!

  • Rovněž je nutné vyndat si před hrou všechno z kapes, aby nedošlo k vypadnutí jakéhokoliv předmětu do písku hřiště.

  • Velmi doporučujeme využít po skončení hry naši venkovní sprchu a osprchovat si části těla od zbytků písku. V opačném případě si velmi jemný písek přinesete do vašeho auta, karavanu, chaty nebo stanu. Doslova "smrtelný účinek" mívá jemný písek na elektroniku (mobily, foťáky).